Burs Duyurusu

Derneğimiz ilçemizdeki İmam Hatip Liselerinden Mezun olup 4 yıllık fakülte kazanan öğrencilere yönelik burs  desteği 2017-2018 eğitim ve öğretim yılında da devam edecek.Ayrıca ÖNDER İmam Hatip Mezun Derneklerinin, İlim Yayma Cemiyeti,Ensar Vakfı,Tügva ve Türgev gibi vakıfların ev ve yurt konusunda yardımcı olunacaktır.

 

Bu yıl üniversite kazanan öğrencilerimiz 14-26 Ağustos tarihleri arası saat:09.00-18.00 arası dernek merkezine 1 adet fotoğrafı ile  gelip burs başvuru formu doldurarak,sosyal yardım komisyonu üyelerimiz tarafından mülakat yapılacaktır. Burs almaya hak kazanan öğrenciler dernek yetkilisi tarafından aranıp üniversite öğrenci belgesi,kimlik fotokobisi, ve hesap bilgileri istenecektir.

 

2016-2017 eğitim ve öğretim yılında derneğimizden burs alan öğrencilerimizde 14-26 Ağustos tarihleri arası  dernek merkezimize transkript belgesi ve 1 adet fotoğraf ile gelip,burs başvuru formu doldurarak, sosyal yardım komisyonu üyelerimiz tarafından mülakat yapılacaktır.

Yeni eğitim ve öğretim yılında bursu devam edecek öğrenciler dernek yetkilisi tarafından aranıp üniversite öğrenci belgesi,kimlik fotokobisi,ve hesap bilgileri istenecektir.

Burs Başvuruları Yeni Dernek Merkezimizden Alınacaktır. Adres: Abdurrahmangazi Mah. Hasanağa Cad. No:4/3 Samandıra İmam Hatip Ortaokulu Karşısı (Eski Akparti İlçe Başkanlığı Binası)

 

Tüm öğrencilerimize üniversite hayatlarında başarılar dileriz...